Untitled Document

29 Punto markamız, şirketimizin yayın ve prodüksiyon işlerini temsil ediyor.  

Araştırmayı, yazmayı, çizmeyi, proje üretmeyi seviyoruz. Müşterilerimiz için kurumsal, sektörel, yerel gazete, dergi ve bülten yapıyoruz. Yayınlarımızda sektör ve ülkedeki gelişmeler ile sınırlı kalmayıp dünyada olan biteni de öğrenip okuyucularımıza hep daha geniş bir pencere sunmaya gayret ediyoruz.

Prodüksiyon işinde de çok güzel projeleri hayata geçiriyoruz. Bunlar arasında; Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasal hayatının kilometere taşlarını konu alan Büyük Yürüyüş belgeseli, Türkiye ve Arap coğrafyasında önemli tarihi olayların 24 saat öncesini mercek altına alan 24 Eksi programı, Türkiye’nin havacılık alanındaki gelişmelerini ve havacılık ile ilgili merak edilenleri ekranlara taşıyan Uçuş Zamanı programı, diş ve ağız sağlığı konularını en ince ayrıntısıyla izleyicilere aktaran Türkiye’nin ilk ve tek programı Gülümse Türkiye.

TV/Prodüksiyon alanında hazırladığımız güncel ve belgesel niteliğindeki programlar TRT1, TRT Haber, TRT Arapça ve Beyaz TV ekranlarını renklendirdi. Yaptıklarımızla yetinmiyoruz, devamlı yeni projeler geliştiryor, yeni programlar üzerinde çalışıyoruz.